Welkom op onze vernieuwde website

fr

Contacteer Soigné

Onze faciliteiten zijn gelegen in de Viermaartlaan in Ronse, in de oude gebouwen van ‘Kielemoes’. Met het trein- en busstation op 300 meter van onze deur zijn we via het openbare vervoer zeer vlot bereikbaar. Uiteraard zijn we ook te voet, per fiets of met de wagen vlot bereikbaar en is er parkeergelegenheid aan de deur.

Wenst u graag langs te komen voor een eerste kennismaking? Neem dan graag contact op via ons contactformulier en dan reserveren we graag voor u een plaats in onze agenda.

  Viermaartlaan 4, 9600 Ronse

  +32 472 70 25 61

Dries Beatse
Zaakvoerder en coach

0472 70 25 61
dries@soigne.be

Siska Haers
Administratieve duizendpoot

siska@soigne.be

Brecht Bruggeman
Coach en sportverzorger

0474 64 84 63
brecht@soigne.be

Virginie Derycke
Kinesitherapeut 

0472 28 28 92
virginie@soigne.be

Sam Decuyper
Kinesitherapeut

0494 12 94 77
sam@soigne.be

Robbe Vandenhoucke
Diëtist

0472 21 61 67
robbe@soigne.be

Stuur ons een bericht

Deze website is beveiligd met reCAPTCHA en de Google Privacy Policy en Terms of Service zijn van toepassing.

verzenden